O NÁS - INSIGHT Studio

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


NA ÚVOD


Na Slovensku je v súčasnosti viacero videoštúdií, postprodukčných štúdií, fotoateliérov či grafikcých štúdií. Postupne však nastáva triedenie týchto spoločností podľa kvality, spoľahlivosti a ceny dodávaných služieb.

Čoraz viac firiem alebo reklamných či mareketingových agentúr využíva film, fotografiu a grafiku ako nástroj svojej vlastnej prezentácie či produktov. Jedná sa teda kompelxne o vizuálne stvárnenie myšlienky do pohybovej či statickej formy. V súčastnej dobe je to nasilnejší marketinogvý nástroj.


Ale nejde tu iba o reklamu ako takú. Sú tu aj umelecké či dokumentárne filmy, náučné a publicistické televízne relácie, umelecká fotografia a dašie možnosti spojené s vizualizáciou predstáv Vás, našich klientov.


VZNIK SPOLOČNOSTI


Spoločnosť INSIGHT® vznikla v roku 2005 ako grafické a kreatívne štúdio z potreby ponúkať služby svojim klientom na vyššej profesionálnej a technickej úrovni pri udržaní čo najnižšej ceny.

Jednalo sa zväčša o prezentáciu našich klientov prostredníctvom kreatívnej grafickej práce, návrhov a tvorby celkového imidžu corporate identity od vizitiek až po prezentačné tlačoviny všetkého druhu, televíznej grafiky a počítačovej 3D animácie.

Hlavnou náplňou našej spoločnosti bolo teda vytvárať profil klienta formou kompletného servisu v oblasti kreatívnych návrhov, počítačovej grafiky, animácie, elektronickej sadzby, tlače a ostatnej reklamy. Cieľovou úlohou bolo vytvoriť vizuálny štýl nášho klienta v súlade s jeho činnosťou a oblasťou pôsobenia.

Našu cieľovú skupinu tvorili malé a stredne veľké spoločnosti, ktoré nemali potrebu zastupovania veľkou reklamnou agentúrou, ale ktorým chceme ponúknuť rovnaký "agentúrny" za prijateľnejšiu cenu. Preto začala vznikať potreba uspokojovania klientov na tejto úrovni. Jedná sa o "marketingovú produkciu".


SÚČASNOSŤ


Dnes už je situácia iná. Pre neustály tlak konkurencie a po vstupe do EÚ aj okolitých krajín. je nutné neustále prispôsobovať sa požiadavkám európskeho trhu a to nás núti bežať vpred. Kvalitou našej práce a dôverou, ktorú sme si získali od našich klientov, sme sa etablovali na poprednú pozíciu na trhu.

Napredovanie našej spoločnosti je dnes nasmerované k vizualizácii ako takej. Či je to film, video-postproducia, fotografia alebo grafické stvárnenie návrhu, vždy sa snažíme aby sme vyťažli maximum z momentálne dostupných technológií a nášho umu k maximálnej spokojnosti našich klienov.

Radi sa budeme podieľať aj na propagácii, zviditeľňovaní, tvorení a upevňovaní dobrého mena aj vašej spoločnosti alebo produktu, ktorý ponúkate. Tešíme sa na možnú spoluprácu a ďakujeme Vám za čas venovaný tejto stránke.

. . . . .

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky