DTP&GRAPHICS - INSIGHT Studio

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


ČO JE DTP?

Výraz desktop publishing (zkrátene DTP) pochádza z angličtiny. Jedná se o tvorbu tlačeného dokumentu za pomoci počítača. K tomu, aby mohol dokument vzniknúť, je potebné okrem počítače a obsluhy, obvykle DTP operátor alebo grafik, tiež počítačový program. Termín DTP se rozšíril v 80. rokoch 20. storočia, kdy společnosť Aldus uviedla na trch sádzecí program PageMaker. Tento program časom doplnil profesionálny QuarkXpress, Adobe InDesign, zdarma poskytovaný TeX a jeho pozdejšie komerčné klony a v posledných pár rokoch tiež Scribus. GRAFIKA je potom už iba tzv. vyšším levelom počítačového spracovania obrázkov a textu.


CI - CORPORATE IDENTITY


Základom každej spoločnosti alebo organizácie je "oblek", v ktorom vystupuje. Jedná sa tzv. "Corporate Identity". Dnes je hlavne dôležité odlíšiť sa najmä od konkurencie. Základom je návrh samotného logotypu ako hlavného identifikátora firmy.

Ide o výtvarné a grafické návrhy, ich následné počítačové spracovanie. Zachovanie výtvarnej jednotnosti výstupných materiálov klienta, inzercie v médiách, televíznej reklamy a celkovej prezentácie prostredníctvom reklamnej grafiky.


PREPRESS ALEBO PRÍPRAVA PRE TLAČ

Neodmysliteľnou súčasťou poskytovania DTP prác je aj príprava materiálov pre tlač vo všetkých dostupných formách, teda "prepress". Či už sa jedná o klasické tlačoviny alebo špeciálne materiály, potlač reklamných predmetov, veľkoplošnú tlač.

Každý tlačový výstup môže pôsobiť odlišne v závislosti od materiálu, na ktorý je tlač aplikovaná. Dlhoročnou skúsenoisťou a odbornou znalosťou vieme docieliť, aby odchýlky v závislosti na materiále boli minimálne.


OFFSET ... PROSTE TLAČ


Kvalitná interiérová veľkoplošná tlač dokáže skvelo dotvoriť atmosféru interiéru a dodať mu svojský charakter. Vysokokvalitné tlačové materiály sú odolné protiu UV žiareniu s dlhou životnosťou a stálosťou farieb. Obrazy, bannery, dekorácie, informačné systémy alebo umelecké reprodukcie.


Tlačíme na všetky materiály a všetkými spôsopbmi, ako v offsetovej tlači, sieťotlači, tampoprinte, či hĺbkotlači. Kvalitný výstup a verné farebné podanie je prioritou.

. . . . .

. . . . .

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky